
Bezoek KOM IN DE KAS BOMMELERWAARD op zaterdag 1 april 2023 van 10:00 uur tot 17:00 uur.
Maar liefst zeven telers in Brakel openen tijdens Kom in de Kas 2023 weer hun kasdeuren om aan iedereen te laten zien wat voor moois er in de kas groeit en bloeit. Er is echt van alles te ontdekken achter het glas van de kas! Kom in de Kas is gratis te bezoeken.
Deze dag zijn wij te gast bij Kwekerij Haverhals, Liesveldsesteeg 10 in Brakel. Deze kweker van diverse groenten neemt regelmatig de groencompost van VGR af. Deze compost zorgt namelijk voor betere groei en bodemweerstand. Onze collega Kees Schmidt is vandaag aanwezig om toe te lichten wat de voordelen zijn van de VGR groencompost.
Naast het bezichtigen van de kas en informatie die je kunt opdoen over de teelt, zijn er een aantal leuke kinderactiviteiten georganiseerd. Kinderen kunnen zich vermaken op een springkussen, bloemstukjes maken of luisteren naar het interessante verhaal van een imker. Tevens zijn er op ieder bedrijf stands aanwezig voor de lekkere trek. Leuk voor het hele gezin!
Kijk voor alle deelnemende bedrijven op: Kom in de Kas.
Kijk hier als je meer wilt weten over groencompost of andere bodemverbeterende producten van VGR.