Contactgegevens

VGR Groep
T: +31 (0)183 401306
E: info@vgr.nl
W: www.vgr.nl

Bezoekadres: Midgraaf 14C, 4286 LZ Almkerk
Postadres: Provincialeweg Zuid 51, 4286 LJ Almkerk

Reguliere Openingstijden

Kantoor 08:30 - 17:00 uur (maandag tot en met vrijdag)

Kantoor is op zaterdag en zondag gesloten

Composteerinrichting Altena B.V.
Midgraaf 14C, 4286 LZ Almkerk

Openingstijden:
07:30 - 17:30 uur (maandag t/m vrijdag)
08:30 uur - 12:30 uur (zaterdag)
Zondag gesloten

Groen Recycling Bommelerwaard
Van Heemstraweg 1, 5306 TA Brakel

Openingstijden:
07:30 - 17:30 uur (maandag t/m donderdag)
07:30 - 17:00 uur (vrijdag)
08:30 uur - 12:30 uur (zaterdag)
Zondag gesloten

Servicedienst (telefonisch)
07:00 - 19:00 uur (maandag tot en met zaterdag)
Zondag gesloten

Alleen voor inwoners van Gemeente Altena

Groenafval kan de hele week gebracht worden. Echter is het alleen op zaterdagmorgen gratis. Deze actie geldt tot 1 juli 2024.
Lees hier de voorwaarden.

Contactpersonen

Arwin Verschoor
Algemeen Directeur
Mobiel nummer: +31 (0)183 401306
E-mail: arwin@vgr.nl

Gerda Verschoor-Kant
Financiƫle administratie - P & O
Telefoonnummer: +31 (0)183 401306
E-mail: gerda@vgr.nl

Ruud de Deugd
Sales
Afdeling: Equipment en Dienstverlening
Mobiel nummer: +31 (0)6-46 07 13 63
E-Mail: ruud@vgr.nl

Tom Peter
Sales UK
Afdeling: Equipment UK
Mobiel nummer: +44 (0) 77 94 07 78 02
E-Mail: tom@vgr.nl

Paul Verhoef
VGR Equipment
Telefoonnummer: +31 (0) 183 401306
Email: paul@vgr.nl

Kees Schmidt
Voorman
Afdeling: Composteerinrichting(en)
Telefoonnummer: +31 (0)183-401306
Email: kees@vgr.nl

Blijf op de hoogte: follow-us-fb
Het laatste nieuws in uw inbox Inschrijven

Wilt u meer informatie? Neem contact met ons op

Copyright 2024 VGR Groep. All Rights reserved
Sluiten
Login