De bodem als basis

Contactpersonen

Arwin Verschoor
Functie: Algemeen Directeur en planning
Mobiel nummer: +31 (0)183 401306
E-mail: arwin@vgr.nl

Gerda Verschoor-Kant
Functie: Financiële administratie - P & O
Telefoonnummer: +31 (0)183 401306
E-mail: gerda@vgr.nl

Tonny van Drunen-Vromans
Functie: Receptie & administratie
Telefoonnnummer: +31 (0)183-401306
E-mail: tonny@vgr.nl

Ruud de Deugd
Functie: Vertegenwoordiger
Verkoopgebied: Zuid Nederland, onder de A15 en België
Mobiel nummer: +31 (0)6-46 07 13 63
E-Mail: ruud@vgr.nl

Hans van den Hurk
Functie: Ontwikkeling
Telefoonnummer: +31 (0) 183 401306
Email: hans@vgr.nl

Christian van Aalsburg
Functie: Magazijn
Telefoonnummer: +31 (0)183-401306
Email: magazijn@vgr.nl

Sem van Vuuren
Functie: Chef werkplaats
Telefoonnummer: +31 (0)183-401306
Email: werkplaats@vgr.nl

Ton Heestermans
Functie: Hoofdgreenkeeper
Telefoonnummer: +31 (0)183 401306
E-Mail: ton@vgr.nl

Joost Hak
Functie: Hoofd Composteerinrichting Altena en Groenrecycling Bommelerwaard
Telefoonnummer: +31 (0)183 401306
Email: joost@vgr.nl